додому благоустрій Мобільне озеленення Тернополя готується до зими

Мобільне озеленення Тернополя готується до зими

422

Все літо мобільне озеленення тішило тернополян на головних вулиця та транспортних розв'язках міста, проте проливних дощів і вітру не витримало. Попрощається невдовзі Тернопіль і з вертикальним озеленення. Квітучі петунії та сульфінії потрохи відживають своє.

Вони витримали палюче сонце та загазоване повітря і не вистояли під вітром. Переносних вазонів з туями на вулицях Тернополя більше нема.

Світлана Молодецька, головний спеціаліст-ландшафтник управління ЖКГ, благоусторю та екології Тернопільської міськради: "Булискладні погодні умови, вітер, дощі проливні. Спостерігалися випадки, що горшки вазонів переверталися, туї падали. Враховуючи те, що нищились рослини, щоб запобігти цьому прийнято рішення забрати їх".

Їх забрали та обіцяли повернути наступного року. Бо проект "мобільне озелення" сподівання виправдав. Відколи тепло і до настання холодів переносні туї прикрашали вулиці та транспортні розв'язки міста – місця, де озелення бракувало найбільше. Хоча сезон простояли не всі. 6 дерев таки умудрилися вкрасти з-під носа у тернополян. Залишиться невдовзі місто і без вертикального озеленення.

Світлана Молодецька, головний спеціаліст-ландшафтник управління ЖКГ, благоусторю та екології Тернопільської міськради: "Приблизно на початку травня встановлюєтьмся вертикальне озеленення. Рослини миють певний період цвітіння, який становить 90 днів. І зараз ми спостерігаємо на вулицях міста і мості. Рослини починають відцвітати, в'януть, сохнуть".

З настанням перших заморозків підготують до зимівлі і міські клумби.