Головна суспільство Млинівецька школа Зборівського р-ну виграла спортивний майданчик

Млинівецька школа Зборівського р-ну виграла спортивний майданчик

323

"Клич друзів – граймо разом!" Переможець у цьому конкурсі серед 15 українських шкіл – і Млиновецька Зборівського району. Там виграли спортивний майданчик із сучасним інвентарем, школярі одразу ж взялись освоювати його.

Спортивний майданчик учні Млинівецької загальноосвітньої школи Зборівського району виграти вже і не сподівались. Заявку надсилали ще минулого року. На початку ж цього організатори передзвонили і запитали, чи школа хоче продовжувати боротись за перемогу, бо вона у фіналі. Спортивний майданчик школі був потрібен, отож сподівались на краще.

– В нас є така база невеличка для дітей початкової школи, є база, де можуть займатися діти старшої школи, а от саме такого майданчика, на якому могли б займатися діти середньої ланки, 5-7 класи, не було, – розповідає директор Млиновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зборівського р-ну Світлана Денис.

Раді новому спортмайданчику і малі і великі. У день відкриття для них конкурси та призи. Разом вигравали, разом встановлювали та висаджували навколо каштанові дерева, разом і граються. Хто прицільніше потрапить м'ячем у баскетбольне кільце, хто краще веде м'яч, змагання із настільного тенісу. На новому майданчику кожен знаходить щось для себе.

Млинівецька школа – одна із 15 шкіл-переможниць у конкурсі "Клич друзів-граймо разом!", який організував фонд братів Кличків. Його завдання – заохочувати дітей займатись спортом. Аби ті бачили свою мрію і крокували до неї.

– Ми згуртували їх, щоб вони могли розповісти про свого тренера, про те, який спорт їх цікавить, як займаються спортом в їх школі. Ті діти, які були найбільш згуртовані, могли об'єднатися, розповісти, багато фотографій нам надіслали (ми отримали взагалі 700 заявок), ті і отримали цей майданчик, – говорить менеджер спортивних проектів фонду Кличко Віктор Колесник.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here