додому духовність Міжнародний міжконфесійний фестиваль духовної пісні відбудеться у Тернополі

Міжнародний міжконфесійний фестиваль духовної пісні відбудеться у Тернополі

519

vlcsnap-2015-04-22-16h51m20s211“Я там, де є благословіння” – фестиваль під такою назвою відбудеться у неділю, 26 квітня у Тернополі на Театральному майдані. Це міжнародний міжконфесійний фестиваль духовної пісні, який у нас відбудеться вже у п’яте. Участь візьме більше трьох десятків колективів з України та з-закордону. Початок о 12 годині.

Фестиваль “Я там, де є благословення” вперше проведуть не у приміщенні, а на Театральному майдані. Розпочнуть захід о 12 годині із загальної молитви. Далі – виступатимуть колективи з духовними піснями. Цьогоріч їх 32, два десятки з яких хори. Організатори кажуть, що зустрілися з труднощами: це війна в країні і економічна ситуація.

– Анонсовано було і Грузія, і Молдова, які буквально позавчора сказали, що знаєте, хлопці, все-таки є якась пересторога… З дургого боку наші українські колективи повинні знайти кошти, щоб приїхати, бо все подорожчало. Помінялися транспортні витрати, помінялись інфраструктурні витрати і для багатьох колективів, які приїздили за свої кошти вшанувать Бога, то це сьогодні теж є проблема, – розповів заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

Попри труднощі, фестиваль “Я там, де є благословення” буде не гірший, аніж у попередні роки. Усіх тернополян запрошують приходити у вишиванках. Приїдуть виступати колективи з різних куточків України і з-за кордону.

– Від 12,30 до 18 год. буде відкритий спів на площі, на Театральному майдані. До нас приїздять гості з Києва, з Кривого Рогу – це такі знамениті колективи духовної пісні. До нас приїде Словенія, Румунія. Приїде сформований такий величезний хор з нігерійців. Уе теж такий особливий спів. Буде що послухати, – каже Олександр Смик.

О 18 годині відбудеться нагородження переможців у стінах Тернопільського драмтеатру. Найкращі отримають спеціальну відзнаку від організаторів. (КАДР 71). Виступи на Театральному майдані будуть безкоштовні, а от благодійні запрошення на гала-концерт коштуватимуть 50 грн. Ці гроші підуть на розвиток фестивалю. Придбати квитки можна у касі Драматичного театру.