додому Новини Міжкімнатні двері – поради щодо вибору, які вам знадобляться

Міжкімнатні двері – поради щодо вибору, які вам знадобляться

783

Гарні двері – один із вирішальних предметів декору, який може істотно змінити стиль вашого будинку. Як оздоблення стін або плінтус, більшість дверей є ніби непомітним, але істотним елементом, який надає вирішальне значення при загальному сприйнятті інтер’єру. Часто, купуючи або орендуючи житло з уже встановленими дверима, їм не надають особливої ​​уваги. Однак роблячи ремонт або оформляючи інтер’єр новобудови, потрібно ретельно продумати дизайн та з якого матеріалу вибрати міжкімнатні двері.

Що слід врахувати?

Якщо ви будуєте, реконструюєте або просто хочете змінити зовнішній вигляд кімнати, вибір нових міжкімнатних дверей – вкрай відповідальний крок. Тип, стиль, матеріал – це лише деякі з моментів, які слід враховувати під час вибору нескінченних варіантів міжкімнатних дверей.

⏩ Для початку варто визначитися з типом дверей, основні з яких у нашій країні – класичні двері з лиштвою, відкатні, скляні безрамкові, двері прихованого монтажу. Важливо оформляти квартиру в єдиному стилі, змішувати та поєднувати різні типи дверей можна, головне – не порушити загальну атмосферу дизайну інтер’єру. Обов’язково варто звертати увагу на загальний розмір і відчуття кімнати – масивні та багато прикрашені двері можуть захаращувати невеликі простори, змушуючи їх здаватися менше.

⏩ Стиль – це скоріше абстрактне поняття, оскільки сучасні матеріали та технології дозволяють оформити будь-які міжкімнатні двері під задуманий дизайн інтер’єру. Тут вирішальну роль відіграє матеріал, колір, фурнітура, тож особливу увагу необхідно приділити саме їм, виходячи з дизайн-проєкту.

⏩ Також варто приділити увагу типу відкриття дверей – на себе чи від себе. У міжкімнатних дверей класичного та безрамкового типу це залежить від розміщення петель. У дверей прихованого монтажу за тип відкриття відповідає розташування дверної коробки та профіль полотна – з чвертю чи без. До відкатних дверей це не відноситься, оскільки вони відкриваються вздовж стіни.

Вибір матеріалу для міжкімнатних дверей

Види матеріалів міжкімнатних дверей заслуговують на окрему увагу. Гартоване скло, дерево, дзеркало, кераміка, HPL-панелі – для оздоблення дверного полотна сьогодні використовується все, що можна уявити. І додатково ці матеріали можна пофарбувати, декорувати та поєднувати. Таким чином, варіантів виходить безліч, все залежить виключно від вашої фантазії, майстерності дизайнера та вмінь виробника.

Який матеріал найкращий для міжкімнатних дверей – для сьогоднішніх реалій та можливостей сучасних матеріалів, це питання скоріше некоректне. Все залежить від поставлених завдань та характеру власників приміщення. Однак, варто зауважити, що не всі типи міжкімнатних дверей дозволяють використовувати повною мірою різноманітність матеріалів. З упевненістю можна сказати, що тільки двері прихованого монтажу на алюмінієвому каркасі дозволяють без обмежень використовувати будь-які матеріали для декорування полотна. Щоб результат задовольнив усі очікування, необхідно виготовляти приховані двері на замовлення.

Українська компанія-виробник AluCreator знає все про приховані двері та дозволить розкрити та оцінити їх переваги у вашому інтер’єрі сповна! Ми пропонуємо як алюмінієві профілі для виготовлення прихованих дверей, так і виготовляємо двері Invisible на замовлення, а також надаємо послуги фарбування, фрезерування та порізки алюмінієвого профілю. Пропонуємо оцінити наш асортимент на сайті alucreator.com.ua чи особисто відвідати наш склад у місті Бровари Київської області!

*Публікація розміщена на правах реклами