Головна Головні Мітинг на трасі “Підволочиськ-Тернопіль” – люди вимагають повернення землі

Мітинг на трасі “Підволочиськ-Тернопіль” – люди вимагають повернення землі

846

vlcsnap-2015-12-17-13h51m36s015Мітинг на трасі “Підволочиськ-Тернопіль”. Сьогодні на кілька годин зупинився рух транспорту поблизу тернопільського аеропорту. Дорогу перекрили вкладники товариства «Будова-Захід». Підприємство не збудувало обіцяних будинків, а тепер пайовики ще й землю можуть втратити. Обдурені люди вимагають повернення землі. І кажуть, що будуть стояти до тих пір, доки їх не почує влада та правоохоронні органи. Наразі перекритий рух викликав обурення водіїв.

Мітингувальники-пайовики перекрили трасу “Тернопіль-Підволочиськ” поблизу тернопільського аеропорту. Люди розповідають, товариство «Будова-Захід» кілька років тому взялось зволити будинки на вулиці Тарнавського, на проспекті С.Бандери, на вулиці Корольова та у селі Гаї Шевченківські. Люди послуги оплатили і чекали результату. Тим часом будинки зводились в інших мікрорайонах міста, а обіцяні ділянки не забудовувались. Наразі компанія “Будова-Захід” розпалась, вкладники залишились ні з чим. Учасник мітингу пан Володимир розповідає, що продав однокімнатну квартиру і одразу сплатив внесок. З того часу пройшло сім років. Нової квартири не отримав, а тепер ще й земельну ділянку втратить.

– Забирають зараз землю від нас. Вже оренда землі закінчилася. Тепер земля відходить до сільської ради. Сільська рада не дає нам землі. А не дає, бо хоче ще раз ту землю продати, винести на аукціони і ми лишаємся без нічого. Розумієте? – каже мітингувальник Володимир Костовецький.

На трасі поблизу аеропорту мітингували з дев’ятої години ранку. З безладом на дорозі намагались розібратись регулювальники дорожнього руху. Протестуючі твердять, що стоятимуть до тих пір, доки не привернуть увагу правоохоронних органів та влади.

– Не досить, що квартир нема. То хочуть ще й землю забрати. Вже нічого не лишилося, тільки лишилося землю забрати, – каже мітингувальник Володимир Грицьків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here