додому суспільство Містом фонтанів та атракціонів буде Тернопіль на свята

Містом фонтанів та атракціонів буде Тернопіль на свята

453

Містом фонтанів та атракціонів буде Тернопіль на свята. Тернополяни матимуть де самим відпочити і куди гостей повести, кажуть чиновники. Проте нагадують, як би не прикрашали місто на свята, красивим Тернопіль буде лише тоді, коли залишатиметься чистим.

Тернопільські фонтани цьогоріч вже тішили своєю грою тернополян. Вперше після зими деякі з них пробно запустили 19 квітня. Чи не основна гордість міста – водограй на бульварі Тараса Шевченка. Новий сезон роботи фотнтанів відкриють з початком травня. 1, 2, 4, 5 та 9 травня вони працюватимуть почергово.

Марія Вінтонюк, інженер-диспетчер КП "Тернопільводоканал": "На свята, 1,2 і 4 травня буде працювати фонтан "Кульбаба" і "Життя" з 15 до 19 години, а 5 і 9 травня з 10 по 20 годину".

Фонтан на бульварі Тараса Шевченка на свята працюватиме з 12 години до 21, а на Великдень ще довше – до 22 години. При цьому ввечері потік води супроводжуватиме підсвітка і музика. Крім романтичних вечорів, святкове місто подарує гостям активні дні. До послуг малечі – атракціони.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Це Театральний майдан, сквер Миру, бульвар Галицького. Також частина атракціонів буде в парках. Вони всі будуть напевно функціонувати. Вони всі платні, але плата досить поміркована.По попередніх роках ми бачимо, що для тернополян це доступно".

Атракціони в трнопільських парках зараз саме обстежують. Сподіваються встигнути якнайшвидше. Проте крім традиційних, у місті щороку з'являються нові розваги. Готують такі і цьогоріч. Що саме – поки не кажуть. Якщо атракціон цікавий і безпечний, місце для нього підходяще і підприємець добросовісний, то й тернополянам від цього буде користь. Хоча дитячих майданчиків у місті більшає, процес контрольований, кажуть чиновники.

Олег Соколовський, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Цьогоріч до нас вже звертались ряд підприємців, практично всім було надано дозволи. Дуже важливо, що підприємці не просто утримують його в наленому стані, а ще й укладають угоди на вивезення відходів, на прибираня. Тому біля майданчиків у нас, як правило, чисто".

Підтримувати порядок у місті закликають і тернополян. Свята закінчаться, а жити тут залишимось. Хотілося б, щоб в чистоті.