додому Новини Міст на трасі міжнародного значення закривають на ремонт у Теребовлі

Міст на трасі міжнародного значення закривають на ремонт у Теребовлі

1517
У Теребовлі розпочнеться реконструкція  аварійного мосту  через річку Гнізна.  
Автомобільний міст на трасі міжнародного значення М19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, який проходить через річку Гнізна і знаходиться недалеко від автостанції у Теребовлі, перебуває у критичному стані Тому заплановано його капітальний ремонт за кошти Європейського інвестиційного банку.
«Цей проєкт надзвичайно важливий, адже є свого роду гуманітарним та вантажним коридором України. Ремонт моста проводитиметься з повним перекриттям руху, на що отримано дозвіл, і буде визначений шлях об’їзду для легкових автомобілів та вантажного транспорту», – констатує Теребовлянський міський голова Олег Продан.

З 20 листопада 2023 року проїзд усіх видів транспорту через ремонтовану споруду та підходи до неї буде повністю закрито, інформують у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Йдеться про 500 метрів вулиці Князя Василька від з’їзду на вулицю Тернопільську до перехрестя з дорогою державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів (збігається з вулицею Тараса Шевченка). Закрита ділянка включає територію Теребовлянського автовокзалу.

Обмеження вводяться для легкового транспорту на 1 місяць, а для вантажівок на увесь період ремонту.

Пішоходи зможуть перетинати міст, допоки спецтехніка не демонтує прогонову будову.