додому Головні Міст на автомобільній дорозі неподалік Скали-Подільської капітально відремонтували

Міст на автомобільній дорозі неподалік Скали-Подільської капітально відремонтували

889

З аварійного – у сучасний і безпечний. Близько восьми років  траса Бучач-Чортків-Скала-Подільська вважалася небезпечною для проїзду. Йдеться про міст на автомобільній дорозі неподалік Скали – Подільської. Він знаходився в аварійному стані, проте цього року його відремонтували.  

Цей міст знаходиться неподалік Скали-Подільської, що у Борщівському районі. Сьогодні транспорт може без перешкод їздити на цьому шляху. Проте протягом восьми років шляхопровід на трасі Бучач-Чортків-Скала-Подільська вважався аварійним. Цього року Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала кошти: задіяли спеціальну техніку і використали сучасне обладнання для капітального ремонту.

– Проект станом на сьогодні уже реалізовано. Повністю проведено монолітне бетонування одної з частин. І друга частина теж відновлена -асфальтобетонне покриття. Станом на сьогодні повністю влаштована асфальтобетон, відновлені перила. І таким чином проблема, яка існувала там більше 10 років, ліквідована, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Вперше ремонт цієї ділянки розпочали ще у 2009 році. Однак припинення фінансування стало на заваді повного відновлення. Відповідно, придатною для користування була лише права частина мосту, що створювало ще більшу загрозу. На капітальний ремонт витратили з держбюджету 10 мільйонів гривень. Наступного року планується будівництво східного обходу Тернополя та масштабні ремонтні роботи у напрямку Хмельницького та Івано-Франківська, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області.