Головна суспільство Міст біля Тернопільської політехніки буде жовто-блакитним

Міст біля Тернопільської політехніки буде жовто-блакитним

264

Українським мостам бути жовто-блакитними. Патріотичні стіни, дитячі майданчики та паркани – в Тернополі вже не рідкість. Чи не щотижня ініціативна молодь розфарбовує національною символікою новий об'єкт. Сьогодні взялись за міст біля технічного університету.

Люди із пензликами та фарбою біля політехнічного університету – звичайні тернопільські хлопці та дівчата. Вони під палючим сонцем розмальовують перила у жовто-блакитний.

– Ми сюди прийшли, тому що знали, на що йдем. І нас підтримує те, що ми будемо знати, що наше місто стане красивішим, патріотичнішим. Ми не відчуваєм ні спеки, нічого, – розповідає Людмила, яка розмальовує міст.

– Зачищали перила, розмальовуєм. Тут має бути колір прапора повністю, там є загорожі, загорожі мають бути в вишиванці і мають бути національні вислови "Козацькому роду нема переводу" і щось патріотичне, – говорить організатор акції Роман Ошуст.

У соцмережах їх зібрало оголошення. Розмалювати міст біля політехнічного – один із кроків акції  "Розмалюй своє місто". Перед цим, кажуть організатори, розфарбували знаки на в'їздах у Тернопіль. Мета акції проста – піднести національний дух.

Спочатку малюють зі сторони університету, інші в цей час – зачищають перила по інший бік мосту. Скільки піде фарби поки сказати важко.

– Ми міряли взагалі квадратуру, тут десь приблизно до 500 квадратних метрів, фарбу ми збирали за власний кошт купляли, також долучилася міська рада, подзвонили, виділили нам 30 літрів фарби, автомайдан нам дуже помагає з різними дозволами, залучають різних спонсорів.

За патріотичною огорожею далі доглядатимуть установи, на балансі яких перебуває міст. З часом, якщо фарба облущиться, кажуть в міській раді, там нанесуть інший патріотичний малюнок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here