додому суспільство Міський голова Тернополя привітав працівників радіо, телебачення та зв’язу

Міський голова Тернополя привітав працівників радіо, телебачення та зв’язу

556

Результати їх щоденної роботи – щомиті на хвилях радіостанцій та екранах телевізорів. Чиїсь обличчя та голоси мешканцям Тернопільщини вже добре знайомі, інших на вулицях не впізнають. Проте усі вони – члени єдиної команди. Не залежно від того, працюють в ефірі чи поза ним. Тому й подяку від влади отримали ведучі та редактори, відеооператори та інженери, менеджери, економісти, адміністратори та водії теле- та радіокомпаній.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Хоча науково-технічний прогрес кожного дня рухається вперед великими кроками, наше місцеве телебаченя, представники радіо встигають за ним. Якість ваших послуг стає все якіснішою, кращою, оперативнішою і це позитивним моментом".
 
У відносно невеликому Тернополі говорити про конкуренцію не доводиться. Доносити достовірну, цікаву, актуальну інформацію мешканцям нашої області і не лише для представників місцевих теле- та радіокомпаній – робота спільна. Проте підтверджувати завойовану десятками років репутацію телекомпанії доводиться щодня.
 
Оксана Габруська, шеф-редактор відділу новин та інформації телекомпанії "TV-4": "Для того, аби бути конкурентноспроможними, треба працювати якісно, швидко, чесно. Треба намагатися нікого не обманювати. І не просто намагатися, а таки не обманювати. І можливо не робити все, що ти хотів би зробити, але все, що робиш, робити якісно, красиво, правдиво, розумно, на користь громаді, людям, які тебе дивляться".
 
Не звикли працювати в кадрі працівники технічної служби нашого телеканалу.  Їх безцінні знання та вміння розрізняти та під'єднувати десятки кабелів чи налаштовувати обладнання не під силу телеведучим. Та основне, аби кожен був на своєму місці. І подяку за роботу отримував гідну, не лише у святкові дні.
 
Ярослав Капустинський, головний інженер телекомпанії "TV-4": "Дуже приємно, що пам'ятають і нагороджують нас. Звичайно праця наша складна, ми постійно удосконалюємось, працюємо… Будемо і далі працювати для того, щоб наші глядачі отримали достовірну і красиву картинку".
 
Обличчя "TV-4" – це не лише ті люди, які вітаються до глядачів з екранів. Серед нагороджених цьогоріч працівників – завжди привітна та ввічлива адміністратор телекомпанії – Тетяна Єршова. А також людина, яка про ці обличчя та імідж телекомпанії дбає – маркетолог Лариса Левандовська. Поряд з представниками регіональних ЗМІ події Тернополя висвітлюють і центральні телеканали України. Робота тут, каже Віталій Павук, має свої плюси.
 
Віталій Павук, телеоператор телеканалу "1+1": "Коли попадаєш в Київ, важко встигнути за їх темпами. В нас все таки є час більш розмірено, зважено подумати над своєю роботою, обдумати свої вчинки, дії".
 
І вже точно не проміняють улюблену роботу на іншу ті, хто рік чи десять тому потрапив у медійний світ.
 
Оксана Габруська, шеф-редактор відділу новин та інформації телекомпанії "TV-4": "Дякуємо за те, що ви є, дякуємо за те, що ви нас дивитеся, слухаєте. А ми обіцяєм, що наша робота буде на користь вам і шкоди ні в якому випадку не задасть, це точно".
 
TV-4