додому суспільство Міський голова та депутати взяли під контроль безпеку городян та життєдіяльність міста

Міський голова та депутати взяли під контроль безпеку городян та життєдіяльність міста

391

Штаб громадської безпеки створили у Тернополі. Міський голова та депутати взяли під контроль безпеку городян та життєдіяльність міста. Депутати міської ради, їх помічники, ветерани Афганістану, збройних сил та спецпідрозділів увійшли до громадської організації "Охорона Громадського Порядку". Від співпраці з міліціїєю влада не відмовляється, однак, тепер у посиленому режимі контролюватимуть порядок в місті. Система оповіщення про надзвичайні ситуації – інтернет-групи, телефонні номери депутатів-мажоритарників та гаряча лінія міськради 1580.

Аби стабілізувати ситуацію в області, Сергій Надал звернувся до Василя Хомінця з проханням терміново скликати позачергову сесію Тернопільської облради. На засіданні сесії прийняти рішення про створення виконавчого комітету і перебрати повноваження адміністрації, таким чином взяти під контроль ситуацію в області. Аби контролювати місто, нині створили штаб громадської безпеки. До його складу увійшли міський голова Тернополя, керівництво міської міліції, які попередньо погодились, та начальник обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Завдання цього штабу, це перше  – постійне інформування мешканців про суспільно-політичне становище і стан заходів, які відбуваються в Тернополі та в цілому в Україні. Наступне – це забезпечення громадського порядку – своєчасне реагування на будь-які події надзвичайного характеру, постійно буде задіяна служба 1580. Тобто, будь-які події, які будуть відбуватись в місті, зв'язані з критичними подіями, чи з насильством, інформація має надходити в службу 1580, які передадуть депутатам міської ради і координаційний штаб". 

В Тернополі діє громадська організація "Охорона Громадського Порядку". Відтепер крім активістів до її складу входять депутати міської ради, їх помічники, ветерани Афганістану, збройних сил та спецпідрозділів. Відповідні пов'язки на руках цих людей свідчитимуть про їх обов'язок – охороняти порядок.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ми не відмовляємось від співпраці з міліцією, ми закликаємо міліцію підтримати громадський порядок, ми закликаємо міліцію працювати разом з нами, але якщо вони відмовляться виконувати свої функції, цю роботу має взяти на себе "Охорона громадського правпорядку" для того, аби забезпечити нормальну життєдіяльність міста та забезпечити громадський порядок в місті".

Також міський голова звернувся до керівників міліції та прокуратури області з проханням не допустити жодних силових дій проти городян, скасувати будь-які кримінальні провадження, які пов'язані з подіями в облдержадміністрації. А депутатам міськради від "Партії регіонів" Сергій Надал порадив написати заяви про вихід з партії.