додому культура Міськрада знов оголосила конкурс на проект пам’ятника «Небесній сотні»

Міськрада знов оголосила конкурс на проект пам’ятника «Небесній сотні»

468

hhhТернопільська міськрада вдруге оголосила конкурс на проект пам’ятника «Небесній сотні». Роботи прийматимуть протягом місяця. Приносити їх потрібно в управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради, яке знаходиться за адресою: бульвар Тараса Шевченка,1. Останній термін подання робіт – 27 травня.

Пам’ятник “Небесній сотні” має бути розміщений на площі Героїв Євромайдану, колишньому Майдані мистецтв, у самому серці Тернополя. Конкурс на ескіз пам’ятника вже проводили раніше. Тоді переміг художник Григорій Лойко.

– Всі його пропозиції, які були подані, містобудівничою радою, архітекторами міста, журі, просто не задовільняли того рівня, який потрібно. Він написав заяву, час трошки був втрачений, він відмовився від подальшої роботи, тому зібралося журі і визначило програму закритого бліц-конкурсу на кращий проект пам’ятника “Небесній сотні” у Тернополі, – розповів  заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

На подачу робіт учасники матимуть місяць. Свою ідею потрібно відповідно оформити, врахувати його місце розташування на оновленій площі Героїв Євромайдану. Графічні матеріали подаються на планшетах не менше формату А-2 загальною площею не більше двох метрів квадратних.

– Запропоновані ескізи, ми так радилися з громадськими організаціями, ми хочемо виставити для спільного такого ознайомлення, обговорення в інтернеті, щоб люди побачили, що запропоновано. Бо то не просто пам’ятник, це символ, а особливо в цей час, бо це не тільки пам’ять про Євромайдан, а й про тих хлопців, що зараз гинуть у Донецьку, Луганську за Україну, – каже Олександр Смик.