![c0a1c095216217bbc91a0ed5c7945274d3e03c3e](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/c0a1c095216217bbc91a0ed5c7945274d3e03c3e-640x427.webp)
В міській раді Тернополя підтримали петицію про розірвання договорів з московською церквою.
На засіданні виконавчого комітету було підтримано петицію «Розірвати всі договори міста Тернополя та УПЦ МП». Вона у встановлений термін набрала понад 300 голосів.
У рішенні рекомендовано комунальним підприємства, установам та організаціям розглянути можливість розірвання договорів у встановленому законодавством порядку.