Головна суспільство Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова 31 серпня відвідала із робочим візитом...

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова 31 серпня відвідала із робочим візитом Тернопільщину

393

Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова 31 серпня відвідала із робочим візитом Тернопільщину. Тут вона побувала на посвяті у студенти – матрикуляції першокурсників медичного університету, вручила ключі від шкільних автобусів шести населеним пунктам із різних районів області та урочисто відкрила дитячий садочок у Великих Гаях Тернопільського району.

На матрикуляції студентів-першокурсників тернопільського медичного університету міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова  пригадала роки свого навчання і нагадала про обов'язок медика перед суспільством.

Раїса Богатирьова, міністр охорони здоров'я України: "Суспільство не просто так вимагає, щоб лікар завжди був на висоті очікувань. Сьгодні суспільство не просто так дивиться на вас, що ви – лікарі сучасної України, через декілька років отримаєте диплом, отримаєте ліцензію на право діяльності, і все на цьому завершиться. НІ, сьогодні суспільсьво вимагає ідеального лікаря, який все знає, на висоті його моральні якості, який все пам'ятає".

Одразу після урочистостей у медуніверситеті Раїса Богатирьова попрямувала на Театральний майдан. Тут очільниця міністерства привітала школярів та педагогів із початком навчального року та вручила ключі від шкільних автобусів шістьом населеним пунктам різних районів області: Козівського, Зборівського, Бучацького, Бережанського, Збаразького та Гусятинського. За два роки таких автобусів Тернопільщина отримала 52.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської обласної державної адміністрації: "Це майже вдвічі більше, ніж за попередні 19 років. Це добрий початок, сьогодні ми вручили ще 6, до кінця року буде ще 6, і я думаю, що ми ту програму, а нам потрібно 120 автобусів в цілому, щоб забезпечити область, щоб ми могли діток і в негоду, а особливо з дальніх сіл, підвозити до школи".

У Великих Гаях Раїса Богатирьова разом із очільниками області урочисто перерізала стрічку перед входом у новий дитячий садочок. Він розрахований на 115 вихованців, працюватиме тут 17  педагогів та 6 груп. На цей дошкільний навчальний заклад у Великих Гаях чекали багато років.

Пані Світлана, бабуся дошкільнят: "І ми, і батьки, і всі дідусі і бабусі, всі радієм, що цей садочок вже буде існувати. Дітки сюди підуть. Він дуже гарний, дуже хороший. Дай Боже, щоб всім дітям тут було дуже добре, щоб вони щасливо тут вчилися, гралися, виховувалися".

Пані Оксана, жителька с. Великі Гаї: "Садочок великий, гарний. Піде дитина в задоволенні".

Підсумовуючи візит, розвиток Тернопільщини та діяльність влади куратор регіону Раїса Богатирьова оцінила позитивно. Незадоволена лише роботою обласного владного апарату, зокрема, через неприйнятий досі бюджету області на 2013 рік. Попри це, Раїса Богатирьова пообіцяла цьогоріч забезпечити Тернопільську область машинами швидкої екстреної допомоги.

Раїса Богатирьова, міністр охорони здоров'я України: "В цьому році ми закуповуємо 1200 машин на всі області України і ви побачите ці машини, які, незалежно від того, чи це Тернопіль – обласний центр, чи це район, віддалений від обласного центру, чи це промислова область, чи цн регіон сільсько-господарський, за однаковим стандартом будуть працювати як медики, так і однакові машини відповідно європейського та державного стандарту якості".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here