додому Новини Міліція на велосипедах патрулюватиме парки Тернополя

Міліція на велосипедах патрулюватиме парки Тернополя

604

vlcsnap-2015-08-07-16h53m25s22

Від сьогодні міліція на велосипедах патрулюватиме парки Тернополя. Наразі цей проект пілотний. Велосипеди та шоломи для велополіції, яку ймовірно створять у Тернополі, купили за гроші міського бюджету реалізовуючи проект “Безпечне місто”.

Велополіція патрулюватиме у Тернополі. Цей проект поки пілотний. Наразі за порядком на велосипедах стежитимуть чотири міліціонери, по двоє – у парку імені Тараса Шевченка та парку Топільче. Велосипеди і спорядження до них купили за гроші міста.

– В місті є програма “Безпечне місто”, яка передбачає і створення систем  відеоспостереження і фінансування правоохоронних органів для того, щоб помогти їм більш оперативніше реагувати на будь які порушення, розкривати злочини, працювати і в рамках цієї програми ми додатково профінансували придбання велосипедів і необхідної техніки, – розповідає міський голова Тернополя Сергій  Надал

Начальник Тернопільського міськвідділу міліції Петро Гукалюк пояснює:

– Ви знаєте, що найбільш в нас злочинність, грабунки, все це в парках Тернополя і ми так прийняли рішення, що запустимо дані патрулі в парки, а як я вже говорив, в дальнійшому будем бачити.

Окрім велополіції, яка охоронятиме парки із 12 до 21 години, зберігаються піші патрулі міліції, які пильнують за правопорядком в паркових зонах і вночі.