додому суспільство Міліція з народом? Так, кажуть тернополяни!

Міліція з народом? Так, кажуть тернополяни!

490

Тернопільська міліця з народом, принаймі так стверджують учасники євромайдану Тернополя. Жодних претензій до місцевих правоохоронців у людей немає, обурюються лише діями столичних "беркутівців". Крім того, на Театральному майдані міста є й своя охорона, молоді студенти допомогають міліціянтам забезпечувати правопорядок на євромайдані. А зі сцени тернополянам періодично нагадують – акції протесту – мирні, жодних силових методів чи порушень громадського спокою.

Тернопільських правоохоронців, особливо вдень на Театральному майдані міста не так вже й багато. Усі розуміють, євромайдан мирний, жодних силових методів тут не застосовують. Відтак і претензій до тернопільської міліції учасники мітингу не мають.

"Ну якщо беркуту, то звісно негативно, а по інтернету читали, що міліція вона навпаки допомогала людям втекти від Беркуту, а до беркуту негативно ставимось. А тернопільська міліція? Підтримує майдан, виганяє п"яних, за нас, не тримається того їхнього курсу. Нормальні".

"Міліція з народом, ми були біля обласної ради, там так само нічого, вони виконують свою роботу, більше ми такого нічого не побачили".

"Лічно до тернопільської ніяких притензій не маю, можу висловити певну притензію до тернопільської міліції, міліції східних областей, які повинні підтримувати свій народ. А ту немає ніяких сутичок, можете сказати, що тернопільська міліція з народом? так, тернопільська міліція з народом!"

"Ми їх до речі тут дуже мало бачимо, але кожен виконує свої службові обов"ячзки, бо цей дотримання законодавства, і вони змушені це робити, але я думаю, більшість з них в душі разом з нами".

Самі правоохоронці розповідають, головне завдання – забезпечити охорону громадського порядку, особливо ввечері.  Поки це вдається робити.

Правоохоронець: "Чи були якісь порушення чи провокації впродовж ьночі чи вранці? Ні, не було. А скіжіть люди мають притензії зокрема до вас і до міліції? Не можу сказати.. Яке ваше основне завдання тут на майдані? Забезпечити охорону громадського порядку".

Працівники міліції не перешкоджають проводити мирні акції та мітинги у Тернополі та в області.  

Петро Колісник, начальник сектору зв'язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області: "Учасники заходів збирають тисячі тернополян, де люди дотримуються громадського порядку, за проведення таких акцій та мітингів відповідають організатори таких заходів. Міліціонери вдячні як організаторам, так і громадянам за зваженність та розуміння під час проведення багатолюдних мітингів, в області на даницй час працівники міліції не зафіксували будь-яких порушень".

Крім того, Петро Колісник спростовує інформацію про людей з інших областей, які приїхали до Тернополя аби спровокувати порушення громадського порядку.

попередня статтяНегода почалася ще вчора, 5 грудня
наступна статтяНа вихідні прогнозують сильний вітер