додому суспільство Міліція Тернопільщини підбила підсумки роботи за три місяці 2013 року

Міліція Тернопільщини підбила підсумки роботи за три місяці 2013 року

382

Тисячі людей на Тернопільщині цьогоріч уже мали проблеми із законом, а чимало підлітків покарали за куріння, наркотики і вживання алкоголю. Обласне управління міліції підбило підсумки своєї діяльності за перші три місяці цього року. На прес-конференції розповіли, що сплеску злочинності цьогоріч не спостерігали, та роботи у міліціонерів не бракує.

Віктор Сак, начальник управління МВС України в Тернопільській області: "Це рахується і навантаження на слідчих, рахується і наша діяльність всіх підрозділів. Значить на сьогоднішній день розглянуто майже 14 тисяч повідомлень громадян, за якими внесено до ЄРДР 2869, загалом. Загалом розпочато 3703 кримінальних проваджень. 2602 закінчено, 507 із них направлено на сьогоднішній день до суду з обвинувачувальним актом. За вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів слідчими у порядку статті 208 затримано 65 осіб".

Мали справу правоохоронці цьогоріч із злочинами від дрібного хуліганства до організованого обігу наркотиків та особливо тяжкими злочинами. Крім цього, один із пріоритетних напрямків роботи міліції – боротьба з корупцією.

Віктор Сак, начальник управління МВС України в Тернопільській області: "Впродовж трьох місяців нами задокументовано 12 фактів хабарництва. З них 4 – працівниками контролюючих органів, 2 – працівниками податкової служби, 5 – службовими особами органів влади та управління".

Має місце на Тернопільщині і підліткова злочинність. За вчинення правопорушень до органів внутрішніх справ області вже було доправлено 447 підлітків.

Віктор Сак, начальник управління МВС України в Тернопільській області: "25 – за вчинення кримінальних правопорушень, 186 – за вчинення правопорушень адміністративного характеру, з них 125 за розпиття спиртних напоїв та появу в нетверезому стані, 62 – за дрібне хуліганство, 151 – за тютюнопаління в громадських місцях, 2 – за зберігання наркотичних речовин у невеликих розмірах. При цьому 6 дітей ми забрали з вулиць за бродяжництво, одного з яких поміщено в обласний притулок для неповнолітніх. Зареєстровано п'ять заяв щодо розшуку безвісти зниклих дітей, усі вони були знайдені протягом доби. На сьогоднішній день дітей в розшуку в нас на території області немає".