Головна суспільство Міліції у Тернополі 9 травня буде достатньо, аби не допустити насилля

Міліції у Тернополі 9 травня буде достатньо, аби не допустити насилля

244

Чимало тернопільських міліціонерів сьогодні у відрядженні на Сході України. Втім, тих, хто у Тернополі охоронятиме громадський порядок 9 травня буде достатньо, аби не допустити насилля, запевняють в обласному управлінні міліції.

Аби припильнувати громадський порядок у Тернополі напередодні та в день 9 травня, правоохоронцям допомагатимуть й інші організації та структури.

– Всі, до одного працівники міліції будуть задіяні на охорону громадського порядку, також будем залучати передані сили із райвідділів Тернопільської області. Також свою згоду на допомогу працівникам міліції вже подали представники громадських організацій – це і воїни-афганці, ветерани-афганці, це недержавні охоронні структури, фірми, які надають охоронні послуги, теж повідомили, що виділять на допомогу своїх людей, це автомайдан, це інші громадські організації, які вже надавали нам допомогу в охороні громадського порядку. Ми з ними співпрацюємо, разом патрулюємо, – розповів начальник відділу охорони громадського порядку УМВС України в Тернопільській області Борис Брик.

В Тернополі особливу увагу 9 травня приділять нагляду за порядком у парку Слави.

– Поради людям не піддаватися ніяким провокаціям, не піддаватися паніці, якщо десь бачать підозрілих осіб чи групу підозрілих осіб – терміново повідомляти працівників міліції, в нас будуть створені відповідні резерви і будемо на такі повідомлення реагувати, а стосовно покладання квітів, людям. Можу повідомити, що станом на сьогоднішній день жодної заявки на організоване покладання чи проведення якогось заходу до 9 травня в нас немає, – каже Борис Брик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here