Головна надзвичайне Металеві речі із Микулинецького кладовища крав 21-річний хлопець

Металеві речі із Микулинецького кладовища крав 21-річний хлопець

509

117 21-річного жителя Шумського району підозрюють у вчиненні крадіжок з Микулинецького кладовища. Він зривав з могил усе, що можна було здати на металобрухт.

Як розповів начальник Тернопільського міськвідділу міліції Петро Гукалюк, до правоохоронців почали надходити повідомлення від тернополян про те, що невідомі вночі руйнують могили їхніх родичів та крадуть звідти металеві речі. Причетним до злочинів виявився уродженець Шумського району. Хлопець в минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за схожі злочини.

Міліціонери довели його причетність до вчинення двох крадіжок з території кладовища. З однієї могили він поцупив бронзову пам’ятну книгу, з іншого пам’ятника зняв надгробний металевий барельєф. Крав усе, що мало якусь цінність.29

Правоохоронці перевіряють підозрюваного до інших схожих злочинів. Відносно нього відкрито кримінальне провадження. Чоловікові інкримінують статтю 297 Кримінального кодексу України – наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого. Триває досудове розслідування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here