додому Новини Мешканцям Тернопільської громади розповіли, що відбувається з субсидіями під час війни

Мешканцям Тернопільської громади розповіли, що відбувається з субсидіями під час війни

660
Мешканцям Тернопільської громади розповіли, що відбувається з субсидіями під час війни. У зв’язку з чисельними зверненнями наших мешканців щодо призначення та нарахування пільг, Управління соцполітики разом із головним Управлінням пенсійного фонду організували пресконференцію. Мова йшла про грошові виплати військовослужбовцям, а також сім’ям загиблих наших героїв захисників. Аби подати усі необхідні документи на субсидію, потенційні пільговики можуть звернутись особисто в Управління соціальної політики ТМР за адресою Лисенка 8, 35 кабінет, а також в Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області – Майдан Волі 1. Окрім цього, з’явилась можливість подати заяви онлайн: поштою, або через застосунок ДІЯ.
https://www.youtube.com/watch?v=m81Khq2mQx4
У зв’язку з чисельними зверненнями мешканців Тернопільської громади щодо призначення та нарахування пільг та субсидій, Управління соцполітики разом із головним Управлінням пенсійного фонду організували пресконференцію.
Окрім цього, обговорили також питання пільг, які належать сім’ям загиблих наших героїв захисників, військовослужбовцям та особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок поранення, контузії, каліцтва, або захворювання, одержаних під час російсько-української війни. Зокрема, у програмі “Турбота” у місцевому бюджеті для них передбачена соціальна підтримка.
Аби подати документи на субсидію, потенційні пільговики можуть звернутись особисто в Управління соціальної політики ТМР за адресою Лисенка 8, 35 кабінет, а також в Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області – Майдан Волі 1.
Що стосується осіб з інвалідністю внаслідок війни, то їм теж слід подати заяву начальнику Управління соцполітики ТМР. Окрім цього, військові повинні мати на руках копію посвідчення інваліда війни 1-2 групи, а також вже раніше створений банківський рахунок, куди служба в майбутньому перераховуватиме кошти. Також Управління соціальної політики ТМР відшкодовує тяжкопораненим військовим, які мають статус інваліда війни 50 відсотків витрат на комунальні послуги. Військові, які ще не мають статусу учасника бойових дій теж можуть претендувати на субсидію.
Аби отримати субсидію потенційні пільговики мають можливість подати усі необхідні документи також онлайн: поштою або через застосунок ДІЯ.