додому Новини Мешканців Тернополя просять не користуватися ліфтами напередодні планового відключення світла

Мешканців Тернополя просять не користуватися ліфтами напередодні планового відключення світла

485

Мешканців Тернополя просять не випробовувати удачу та не користуватися ліфтами напередодні планового відключення світла. З часу введення погодинних графіків відключень електроенергії у Тернополі збільшилась кількість викликів на деблокування дверей ліфтової кабіни.

У зв’язку з цим, працівники аварійно-ліфтової служби закликають мешканців міста зважати на відключення електропостачання і не користуватися ліфтами за 15-ть хвилин до відключення світла, під час повітряних тривог, а також не дозволяти користуватися ліфтами дітям без супроводу дорослих.

Працівники аварійно-ліфтової служби нагадують основні правила, яких слід дотримуватися у разі застрягання у ліфті. Заспокойтеся і постарайтеся зрозуміти, що не варто панікувати. Не натискайте на всі кнопки поспіль, не стрибайте в ліфті і не намагайтеся відчинити двері кабіни самостійно.

Скористайтеся кнопкою виклику диспетчера чи зателефонуйте до аварійно-ліфтової служби. Якщо при собі немає телефону або відсутній мобільний зв’язок, намагайтесь покликати на допомогу інших мешканців будинку, аби вони викликали відповідну службу.