![cf7584ac-d2fa-4c9e-9dd4-bebcda5b75d8-scaled](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/cf7584ac-d2fa-4c9e-9dd4-bebcda5b75d8-scaled-1-640x427.jpeg)
Мешканців Тернопільщини просять зменшити користування електроенергією. Таке прохання пов’язане із тим, що російські вороги зруйнували генеруючі об’єкти енергетики 19 жовтня.
Відтак із 7:00 ранку до 11:00 вечора необхідно мінімізувати користування електричними приладами. Якщо ж цього не зробити, тоді доведеться готуватися до тимчасових відключень. Приблизно 70% усієї енергії ми витрачаємо на опалення, 15% — на освітлення, а решту – на приготування їжі.
Щоб зекономити електроенергію варто вимикати усі прилади і навіть виймати штекер із розетки чи відключати блок живлення. Також у зв’язку з такими нововведеннями у містах вимкнуть вуличне освітлення. Ймовірне відключення тролейбусної мережі.//