Головна благоустрій Мешканці вулиці Чернівецька у Тернополі вже за тиждень будуть з громадським транспортом

Мешканці вулиці Чернівецька у Тернополі вже за тиждень будуть з громадським транспортом

930

vlcsnap-2016-09-22-14h12m46s218Мешканці вулиці Чернівецька у Тернополі вже за тиждень будуть з громадським транспортом, обіцяють у міській раді. Тут облаштували розворотний майданчик з зупинкою для маршрутних таксі. Мова про це йшла давно, адже на Чернівецьку не курсувала жодна маршрутка. Гроші на ремонтні роботи були виділені з бюджету міста.

Неодноразово мешканці вулиці Чернівецька звертались в міську раду, аби їм організували рух громадського транспорту. Кілька років поспіль туди не курсувала жодна маршрутка. Це забороняли правила дорожнього руху, адже проїзна частина не відповідала усім вимогам. Зокрема, її потрібно було розширити і облаштувати розворотний майданчик.

– Ще в минулому році це було заплановано, спроектовано і в цьому році розпочалися роботи по розширенні проїзду і створенні розворотного майданчика. Крім того, що облаштовано майданчик, облаштована зупинка громадського транспорту. Зараз ще залишилось доробити розмітку і встановити дорожні знаки. Буквально в межах тижня часу вже почне курсувати громадський транспорт, який сполучить вулицю Чернівецьку з іншими частинами міста, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

На вулицю Чернівецька їздитиме маршрутка №36. Розклад вже готовий, кажуть в управлінні транспорту і зв’язку Тернопільської міськради. А от про тролейбусне сполучення мова поки що не йде.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here