Головна благоустрій Мешканці Гайової просять владу встановити у їх дворах дитячі майданчики

Мешканці Гайової просять владу встановити у їх дворах дитячі майданчики

319

vlcsnap-2015-09-24-17h06m16s199Новий дитячий майданчик встановили для найменших мешканців другого, третього та четвертого будинків вулиці Гайової у Тернополі. З відповідними проханнями люди звертались до міської ради на початку літа. У довгій черзі на встановлення дитячих майданчиків і мешканці шостого, двадцять сьомого та ще кількох дворів Гайової.

У дворі другого, третього та четвертого будинків вулиці Гайової на численні звернення мешканців встановили новий дитячий майданчик. Раніше дітлахи ходили на прогулянки у парк чи двори будинків на інших вулицях, бо своїх качель не мали. Тепер тут гірка, канати та нова качеля, їх діти уже випробували.

Цього року у дворах тернопільських багатоповерхівок встановили 30 дитячих майданчиків. Ще впродовж наступних кількох тижнів планують встановити 5 таких же ігрових зон.

– Врахували думку мешканців, тут поставили. Люди вдячні, тому що не тільки цей двір користується цим майданчиком, а й мешканці сусідніх дворів, звичайно зразу сказали про ті проблеми, які є додаткові в дворі, які потрібно вирішити. Дуже добре, що є представники ЖЕКу, і я думаю, що максимум за два тижні прийдемо і перевіримо, наскільки вони є вирішеними, тут треба зробити відмостку і почистити ринви. А загалом добре, що діти задоволені цим дитячим майданчиком,  – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

З проханням облаштувати і сусідні двори до міського голови звернулись мешканці двадцять сьомого будинку вулиці Гайової.

– Ми колись належали Хлібокомбінату, коли хлібокомбінат розвалився, нас віддали ЖЕКу, звичайно, що ЖЕК не в силі все зробити, коштів не вистачає, і можливо міська рада нам могла більше допомогти. Діток багато, молодих сімей багато, а тут свої дітки є, ми якщо своїх ще приведемо, то місця взагалі не буде, – каже мешканка 27 будинку вул.Гайова Маріана.

На аварійний стан будинку та неналежну роботу ЖЕКу нарікали й мешканці шостого будинку вулиці Гайової – гуртожитку, який раніше належав АТП. Тепер він у власності міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here