додому Головні Мешканці будинку на вулиці О.Кульчицької обурюються, що із їхнього двору зробили смітник

Мешканці будинку на вулиці О.Кульчицької обурюються, що із їхнього двору зробили смітник

1064

Життя у смороді. Мешканці будинку на вулиці Олени Кульчицької обурюються, що із їхнього двору зробили смітник. Замість чотирьох сміттєвих баків, нині, на вулиці їх 12. Папірці, пляшки та інші відходи не лише у баках, але й поза ними, скаржаться люди. А неприємний запах розноситься на усю вулицю. 

Таку картину мало не щодня зі свого вікна спостерігають мешканці будинку, що на Бульварі Шевченка. Тернополяни нарікають, окрім того, що зі смітників доноситься неприємний запах, самих контейнерів тут забагато. Кількість сміттєвих баків збільшились із початком будівництва неподалік, і після відкриття нових закладів харчування на сусідніх вулицях. Відтоді до їхніх чотирьох смітників, доставили ще 8. І тепер, навіть коли контейнери порожні – сморід у дворі відчутний.

-Жара, літо, дощ. Воно стікає. І дощу не треба, щоб воно стікало, тому що харчові відходи викидають, тут десь, чи пивоварня чи шо. Вони той жмих викидають і він тече. Відповідно, і бродить, ну, і сморід, – каже мешканка Бульвару Шевченка ОЛЬГА.

-Я ранком іду на роботу, я вже не маю чим дихати. А люди, а діти. Тут і маленькі дітки є, і внучки приходять. От бабця пішла з внучкою у парк гуляти, бо тут неможливо. А як жара, то взагалі неможливо. а привозять мусор такий, що він тече, – розповідає мешканка Бульвару Шевченка МАРІЯ.

Найбільше сміття біля баків назбирується за період вихідних, нарікають тернополяни.

-Особливе скупчення, так, як і у барах особливе скупчення людей в п’ятницю люди після роботи віддихають, то вже у суботу зранку вони тут переповнені, такі, як на фотографіях. Ну, і відповідно, до суботи до вечора ще більше, далі це вже вони розірвані стають ці кульки, а до вечора неділі, то це не те, що вже у нас у дворі, а по бульвару не пройдеш.

В Управлінні ЖКГ нам повідомили: на час ремонту дороги на вулиці Олени Кульчицької, сміттєві баки перенесли тимчасово на бульвар Шевченка. Однак виїжджаючи на місце, зафіксували порушення і нині взяли їх на контроль.
Окрім цього, муніципальна поліція відслідковує на цьому місці норми накопичення сміття.

Після відновлення руху на вулиці Кульчицької контейнери перенесуть, а поки, запевняють, тримають ситуацію під контролем.