додому Новини Мешканка Тернопільщини отримала незаконних соцвиплат більше як на 13 тисяч гривень

Мешканка Тернопільщини отримала незаконних соцвиплат більше як на 13 тисяч гривень

760

1384368048_kabmin-povysil-socvyplatЗбитки на суму 13502,66 гривень завдала державі мешканка села Колодно Збаразького району. Жінка впродовж 2013-2014 років при зверненні в управління соціального захисту населення Збаразької райдержадміністрації отримувала соцдопомогу відповідно до поданої недостовірної інформації. 

Саме в декларації про доходи та майновий стан вона вказувала факт одержання допомоги по нагляду за пристарілими мешканцями Збаразького району. Як з’ясували працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області, жінка ніким не опікувалася, але з метою отримання компенсації по догляду за старшими людьми підробила заяви по призначенню піклувальника.

Вона подала необхідні документи до виконкому Колодненської сільської ради і незаконно отримала виплати державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям на суму 13294,59 гривень, а також компенсацію по догляду за пристарілими на суму 208,07 гривень.

По даному факту слідчі Збаразького райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за статтею 190 частиною 1 (шахрайство).

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області