додому Новини Mercedes-AMG: особливості автомобілів

Mercedes-AMG: особливості автомобілів

438

Німецький концерн випускає технологічні та якісні автомобілі, які радують не лише довговічними деталями, а й потужністю. Одна з марок Mercedes Benz – AMG – особливо відома любителям динамічної

Німецький концерн випускає технологічні та якісні автомобілі, які радують не лише довговічними деталями, а й потужністю. Одна з марок Mercedes Benz – AMG – особливо відома любителям динамічної їзди. Під цією назвою виходять машини зі спортивними характеристиками, зокрема, гоночні, представлені в автоспорті.

Щоб не переплатити та отримати авто, що відповідає заявленим характеристикам, необхідно звертатися до офіційного дилера. В Україні – це компанія СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес-Бенц» із салоном у Києві. Тут представлена велика експозиція машин бренду з можливістю відразу вибрати та купити. На нові моделі надається гарантія 2 роки.

Особливості автомобілів Mercedes-AMG

До 1990 однойменна компанія існувала самостійно і займалася підвищенням продуктивності автомобілів німецького концерну. 2005-го, через кілька років після викупу контрольного пакету акцій, фірма перетворилася на підрозділ. Зараз її серійні авто вважаються окремими моделями, оскільки відрізняються від звичайних Mercedes-Benz власними вузлами та комплектуючими.

Автомобілі AMG виконані у більш агресивному дизайні, радують водіїв підвищеною потужністю та покращеною продуктивністю. Підрозділ повністю відповідає за розвиток двигунів, приводної системи, електроніки, аеродинаміки та інших важливих складових транспортних засобів. За встановленою технологією кожну силову установку збирають вручну.

Mercedes-AMG продовжує активно працювати над підвищенням продуктивності машин німецького концерну. Компанія випускає різноманітні силові агрегати, автоматичні КПП із подвійним зчепленням, легкосплавні диски, деталі для екстер’єру. Ще до того, як стати частиною Mercedes, ця компанія була представлена на автоперегонах, з 1996 року вона займається постачанням машин для «Формули-1», а з 2008-го – двигунів для Ф3.

Які моделі Mercedes-AMG можна купити

У салоні офіційного дилера представлені як базові популярні моделі, так і їх численні модифікації, у тому числі з яскраво вираженими спортивними характеристиками та збільшеною динамічністю. Серед випущених варто виділити такі:

  • Mercedes-AMG A-Class хетчбек. У цьому автомобілі фірмові класичні деталі поєднуються з оригінальними.
  • Наприклад, подвійні труби на задній частині надають йому яскраво вираженої спортивності;
  • седан Mercedes-AMG C43 4MATIC. У машині встановлено чотирициліндровий ультрасучасний турбодвигун із запровадженими технологіями «Формули-1»;
  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC універсал. Безкомпромісний і привабливий автомобіль здивує ексклюзивною панеллю приладів і динамічними ходовими якостями;
  • Mercedes-AMG GT – купе, яке приверне увагу шанувальників авто із динамічними характеристиками. Має впізнаваний дизайн.

У серії AMG випускається також кілька родстерів та позашляховиків зі спортивними характеристиками.

Джерело: сайт mercedes-benz.kiev.ua/ru