Головна надзвичайне Мера Феодосії вбили зі зброї, яку мали б знищити міліціонери Тернопільщини

Мера Феодосії вбили зі зброї, яку мали б знищити міліціонери Тернопільщини

328

Міського голову Феодосії Олександра Бартенєва вбили зі зброї, яку мали б знищити міліціонери Тернопільщини. Таку інформацію, з посиланням на прокуратуру, сьогодні вранці повідомили українські засоби масової інформації. У прокуратурі Тернопільської області нам підтвердили. 29 липня справді розпочали кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами управління міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області під час документального оформлення факту знищення речового доказу в кримінальній справі.

Віталій Вільчинський, начальник слідчого управління прокуратури Тернопільської області: "Встановлено, що в травні поточного року був складений акт про знищення одноствольної мисливської рушниці, обрізу, який проходить по кримінальній справі згідно вироку суду. Хоча фактично такого знищення не відбулося. 27 липня цього року під час огляду місця події за фактом вбивства мера Феодосії дану зброю було виявлено там. І фактично є підстави вважати, що зі сторони працівників управління було вчинено зловживання службовим становищем".

Хто саме, на якому етапі і у який спосіб мисливський обріз, який мали знищити, знову повернув до життя, встановить досудове розслідування, що проводить прокуратура Тернопільської області.

Віталій Вільчинський, начальник слідчого управління прокуратури Тернопільської області: "Речовий доказ був належним чином зберігався в органах внутрішніх справ. І згідно вироку суду підлягав знищенню. Знищення відбуваєтьсязгідно підзаконних нормативних актів. Складається комісія у складі п"яти чоловік, яка фіксує факт переплавки зброї. Перед цим відбувається згин ствола. І вона переплявляється. Тобто документально воно оформлено ніби то відбулась переплавка даної зброї. Хоча фактично як такого не було".

У тому, що зі зброї, яку б мали знищити у Тернополі, вбили міського голову Феодосії, прокуратура впевнена. Кажуть усі необхідні експертизи проведені.

Віталій Вільчинський, начальник слідчого управління прокуратури Тернопільської області: "Були проведені експертизи під час розслідування по нашій кримінальній справі. За якою за вироком суду особу за незаконне зберігання зброї засуджено до умовного покарання. І проведена експертиза вилучення зброї у Феодосії. І вони виявились однією і тою самою зброєю".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here