додому Головні Менеджери з туризму розповіли про країни, які варто відвідати цьогоріч

Менеджери з туризму розповіли про країни, які варто відвідати цьогоріч

1481

В Україні чи за кордоном? У горах чи на морі? Тернополяни вже чекають на прихід справжнього літа і планують свій відпочинок. Своїми намірами вони поділились із нашою знімальною групою. А менеджери з туризму розповіли про країни, які варто відвідати цьогоріч.

Спека, легкий одяг і довгоочікуваний відпочинок. Літо – найулюбленіша пора багатьох, бо саме літо називають часом відпусток. Тернополянин Денис розповідає, як і завжди, цьогоріч відпочиватиме активно, тому поїде із друзями в Карпати.

Їздять тернополяни відпочивати також за кордон. Директор туристичної агенції Ольга Буць розповідає, до популярних відпочинкових країн: Єгипту, Туреччини чи Болгарії додались більш незвичні – Португалія, Сицилія, Катар, Балі.

Для молодіжного відпочинку підходять Туреччина, Мармарис, Кемер і Кіпр. На Кіпрі відпочинок обійдеться дорожче, але це хороша економніша заміна Ібіці, розповідає Ольга Буць.

Дешевшим залишається відпочинок у Єгипті, кажуть у туристичній фірмі. Але пізнати нові для себе країни можна теж за незначну суму. Серед таких називають Туреччину та Грецію. За відпочинок у Катарі доведеться викласти більше. Серед екзотики і Китай з прямим перельотом на острів Хайнань. Саме тут радять побувати туристичні менеджери, бо, враховуючи дванадцятигодинний переліт – ціни невисокі. Більш того, в Китаї можна не лише відпочити на пляжах, але й познайомитися із людьми, культурою та східним колоритом.