додому Головні Медики зі США з тернопільськими колегами обміняються досвідом роботи при складних ампутаціях...

Медики зі США з тернопільськими колегами обміняються досвідом роботи при складних ампутаціях кінцівок

623
Протезування військових та цивільних. Медики зі США з тернопільськими колегами обміняються досвідом роботи при складних ампутаціях кінцівок. Наші фахівці дізнаються про нові методи реабілітації, підготовку до протезування пацієнтів та використання інноваційних технологій при лікуванні. Такий обмін знаннями допоможе одночасно навчати тернопільських медиків і рятувати людей в складних станах. Більше Юлія Пацкаль.
Зі США до Тернополя. Фахівці з-за кордону приїхали до нашого краю, аби обмінятися з українськими колегами досвідом протезування при складних ампутаціях та супутньої реабілітації. Навчання триватиме 5 днів на базі одного з лікувальних закладів міста. За цей період кількох пацієнтів зі складними ампутаціями забезпечать протезами нижніх кінцівок.

Едді Леопольдо Фуентез, протезист із США, розповідає: “Ми будемо протезувати під час обміну досвідом. І в цьому основна мета нашого приїзду. І пацієнти, яких нам підібрали цього разу – це дійсно складні випадки. За які більшість фахівців бояться братися і кажуть, що не можуть допомогти”.

Ярослав Чайківський, директор медзакладу, де відбудеться навчання, каже: “Враховуючи ті події, які відбуваються в нашій країні, таких пацієнтів в нас зараз дуже багато. Це в основному молоді хлопці, які втратили нижні кінцівки внаслідок мінновибухових травм. І відповідно питання протезування та реабілітації цих молодих людей стоїть дуже гостро”.

Навчання відбудеться в рамках проєкту “Реабілітація травм війни”, який організував Protez Hub. Учасники дізнаються про нові методи реабілітації, протезування, використання інноваційних технологій, таких як термопластик та віртуальна реальність, для кращого лікування пацієнтів з ампутаціями.

Загалом, навчання цього разу пройдуть 20 українських медиків. Це 5 команд до складу яких входить: 2 фізичних терапевти, лікар фізичної та реабілітаційної медицини і протезист.