![photo_2023-10-30 20.19.27](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30-20.19.27-640x427.jpeg)
Едді Леопольдо Фуентез, протезист із США, розповідає: “Ми будемо протезувати під час обміну досвідом. І в цьому основна мета нашого приїзду. І пацієнти, яких нам підібрали цього разу – це дійсно складні випадки. За які більшість фахівців бояться братися і кажуть, що не можуть допомогти”.
Ярослав Чайківський, директор медзакладу, де відбудеться навчання, каже: “Враховуючи ті події, які відбуваються в нашій країні, таких пацієнтів в нас зараз дуже багато. Це в основному молоді хлопці, які втратили нижні кінцівки внаслідок мінновибухових травм. І відповідно питання протезування та реабілітації цих молодих людей стоїть дуже гостро”.
Навчання відбудеться в рамках проєкту “Реабілітація травм війни”, який організував Protez Hub. Учасники дізнаються про нові методи реабілітації, протезування, використання інноваційних технологій, таких як термопластик та віртуальна реальність, для кращого лікування пацієнтів з ампутаціями.
Загалом, навчання цього разу пройдуть 20 українських медиків. Це 5 команд до складу яких входить: 2 фізичних терапевти, лікар фізичної та реабілітаційної медицини і протезист.