додому Новини Медики Заліщицького обласного госпіталю кожного дня допомагають нашим військовим, аби вони після...

Медики Заліщицького обласного госпіталю кожного дня допомагають нашим військовим, аби вони після поранень почувалися у нормі

709

Медики Заліщицького обласного госпіталю кожного дня допомагають нашим військовим, аби вони після поранень почувалися у нормі. З нагоди дня медичного працівника лікарів закладу, які реабілітовують військових, нагородили почесними грамотами. Про роботу госпіталю та медиків – дивіться далі у сюжеті.

120 осіб одночасно можуть прийняти та надати медичну допомогу в Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих. Тут функціонує відділення: неврологічне, терапевтичне та кардіологічне.

У закладі надають допомогу учасникам АТО, ветеранам Чорнобиля та військовим, які стали на захист країни вже під час повномаштабної війни. Періодично з 2016 року проходить реабілітацію та лікування ветеран АТО – Анатолій Чапан.

“Підліковуюся, тому що спина болить. Хороше відношення персоналу, лікуючих докторів”, – розповідає військовий.

З нагоди дня медика у Заліщицькому обласному госпіталі нагородили медиків закладу, які кожного дня допомагають військовим з фізичними та психологічними травмами – реабілітовуватися. Подяки вручили терапевту, лікарю фізичної та реабілітаційної медицини Володимирі Скальчук і рентгенологу Івану Шкільнюку.

У воєнний час потреба у медзакладі є також потреба у новому обладнанні. Тому у госпіталі подали кандидатуру на участь у президентському проєкті, який передбачає оновлення приладів та ремонт приміщень.