Головна здоров'я Медиків-волонтерів зі всієї України завтра навчатимуть на Тернопільщині

Медиків-волонтерів зі всієї України завтра навчатимуть на Тернопільщині

390

1392849763_cher_hrestМедиків-волонтерів зі всієї України завтра навчатимуть на Тернопільщині. Тернопільські «Білі берети» проведуть особливий спецвишкіл для лікарів, які добровільно працюють на Сході України. З 12-го до 14-го червня на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського відбудеться другий Всеукраїнський збір-вишкіл з тактичної медицини для медиків – волонтерів.

Участь у вишколі візьмуть майже 90 волонтерів зі всіх куточків України, а також представники військових частин, добровольчих батальйонів «Айдар», «Азов», ДУК «Правий сектор» та представники Української військово-медичної академії. Ініціатором проведення таких вишколів є громадська організація «Медичний загін спецпризначення «Білі берети», яка першою в Україні розпочала навчання медиків-волонтерів, лікарів військових частин і мобілізованих військовослужбовців за світовими стандартами з тактичної медицини.

Головним результатом вишколу має стати створення єдиної концепції проведення навчань інструкторськими групами з тактичної медицини та створення «Інструкторського центру» на Тернопільщині. Учасники вишколу візьмуть участь у тренінгах «Основи евакуації», «Зупинка кровотечі під час поранення», «Маркування поранених», «Прохідність дихальних шляхів», «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою бинтів Целокс» тощо. Як підсумок – письмовий тест за програмою НАТО.

Організатори навчань запевняють, програма максимально адаптована як для медиків, санітарів, так і для рядових бійців. “Білі берети” вже провели понад 50 вишколів з тактичної медицини у різних регіонах України для військовослужбовців, мобілізованих, медиків і волонтерів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here