Головна АТО Медичний автомобіль для українських військових відправили у зону АТО із Тернополя

Медичний автомобіль для українських військових відправили у зону АТО із Тернополя

353

vlcsnap-2015-11-30-17h45m29s157Медичний автомобіль для українських військових відправили у зону АТО із Тернополя. Мікроавтобус військовим медикам змогли купити й облаштувати завдяки третьому гаражному розпродажу, який у Тернополі ще 18 жовтня провели волонтери “Об’єднання”Самопоміч”. Тоді тернополяни, купуючи щось для себе,  зібрали майже 60 тисяч гривень.

Мікроавтобус, облаштований у медичний автомобіль, завантажений необхідною допомогою, відправили на Схід України. Попередньо автівку освятили. Купити авто вдалося завдяки третьому гаражному розпродажі, який у Тернополі провели волонтери “Об’єднання” Самопоміч”. Із попередніх двох купували позашляховики для бійців. Цього разу вирішили підтримати військових медиків, купивши автомобіль мобільному госпіталю, що працює у Красноармійську Донецької області.

– Була просьба до громади міста Тернополя, в нас вже так створилась так звана своя навіть тернопільска діаспора в госпіталі, допомогти з транспортуванням легко-поранених і хворих пацієнтів з однієї лікарні в іншу, в Дніпропетровський госпіталь і якраз була потреба не в реанімобілі, а в такому, скажем, мікроавтобусі. тобто, він буде перевозити хворих, легко-поранених в більш комфортних умовах, ніж зараз є, тому що транспорт весь такий вже трошки і старий і в такому технічному стані незадовільному, йде зима і багато питань буде, буде холодно. А тут і зимова резина і хлопці його підігнали так, що в принципі технічних питаень не повинно би бути, – розповідає начальник відділення підсилення медичних підрозділів 66 військового мобільного госпіталю Ігор Кулянда.

– Ми щиро вдячні тернополянам, які долучилися до гаражного розпродажу, а також відомому волонтеру Лілі Мусіхіній, яка теж вклала досить великі кошти на цей автомобіль, а також тернополянину, який просто захотів залишитися невідомим, – говорить волонтер Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Оксана Бачинська.

– Хотів би наголосити, що діяльність організації буде тільки розвиватися. Зокрема сьогодні передаєм машину в АТО, щодня наші юристи в громадській приймальні і далі надають первинно-юридичні консультації. тривають заняття на комп’ютерних курсах для літніх людей, формуються експертні групи, які в рамках інституту розвитку міста будуть займатися розвитком стратегії міста Тернополя, тривають інші проекти, тому хотіли би запросити всіх охочих тернополян долучатись до наших ініціатив, – каже керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Черговий гаражний розпродаж волонтери “Самопомочі” у Тернополі планують провести – уже після зими, бо захід відбувається на вулиці.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here