Головна духовність “Матері в молитві” завтра вирушають пішки до Зарваниці

“Матері в молитві” завтра вирушають пішки до Зарваниці

372

З 16 до 18 травня в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться проща представників руху "Матері в молитві". Йтимуть до Зарваниці пішки. Люди подолають 52 кілометри аби спільно помолитися, приступити до чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, напитися святої води.

Рух "Матері в молитві" наразі існує у 80 країнах світу. Щороку спільноти збільшуються. Їх основна мета – навчити серцем та душею щиро молитись за дітей та онуків. Цей рух є найбільшим сучасним мирянським рухом УГКЦ. З 16 до 18 травня спільноти "Матері в молитві" зберуться в Зарваниці на прощі.

– Кожна мама буде молитися за щасливу долю свої дітей та дітей всієї України. Тому в п'ятницю, 16 травня, о 7 ранку відбудеться Божествена літургія у храмі Святого Панттелеймона Цілителя, що є на вулиці Бережанській, на масиві Дружба. В 9 годині розпочинається піша хода, яка пройде по маршруту Городище-Ішків -Зарваниця, – пояснює священик церкви Cвятого Пантелеймона Цілителя отець Василь Чамарник.

В п'ятницю прочани заночують в Ішкові, а вранці в суботу продовжать ходу до Зарваниці. До Марійського центру вони прийдуть близько чотирнадцятої години, ввечері там відправлять  Літургію, відбудеться похід із свічками до Чудотворного місця. В неділю вранці в Соборі Зарваницької Божої Матері служитимуть урочисту літургію.

– Щиро запрошую усіх матерів на цю спільну молитву за щасливу долю нашої держави України, за наших дітей. В кожному храмі є розвішане оголошення спільноти "Матері в молитві", а назагал запрошуємо на зібрання в церкву святого Пантелеймона в п'ятницю, на сьому годину, звідти буде вирушати хода, – отець Василь.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here