Головна духовність “Матері в молитві” подолають пів сотні кілометрів до Зарваниці

“Матері в молитві” подолають пів сотні кілометрів до Зарваниці

525

vlcsnap-2015-05-07-11h23m42s2548-10 травня відбудеться проща до Зарваниці членів спільноти «Матері в молитві». Люди долатимуть пів сотні кілометрів пішки до Марійського духовного центру. Проща приурочена Дню матері та молитві матерів за мир і спокій в Україні і щасливу долю дітей.

– Проща розпочинається у п’ятницю, 8 травня Святою Літургією в Святому храмі Пантелеймона Цілителя, що на вулиці Бережанська,3А. Орієнтовно о 9 годині розпочинається піша хода. Приходимо до Ішкова, там буде ночліг. Зранку, в суботу, о шостій годині розпочинається другий день нашої пішої спільної прощі до Зарваниці. Орієнтовно прибуваємо до Зарваниці о 14 годині в обід, – розповідає  духівник Руху спільноти “Матері в молитві” Василь Чамарник.

Прийшовши до Зарваниці паломники молитимуться біля Чудотворного образу. О 15 годині відбудеться святковий концерт до Дня матері, о 19 годині священики відправлять вечірню, а о 20 – Божествену Святу Літургію очолить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. В неділю, о 8.30 в програмі прощі – Подячна Літургія. Молитимуться Матері в молитві в Зарваниці також за мир і спокій в Україні, за українських військових, які нині перебувають на Сході, за полонених, їх сім’ї. Долучитися до прощі Матерів в молитві може кожен, інформація про ходу в Зарваницю є в кожній парафії УГКЦ.

– В кожній парохії є оголошення, програми прощі, в кінці вказаний номер телефону координатора прощі пані Ольги. Можна також звернутися до парафіяльного священика, який направить Вас. Долучитися до прощі можна в будь-який спосіб чи в п’ятницю, чи в суботу чи в саму неділю, – каже Василь Чамарник.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here