додому духовність “Матері в молитві” йдуть на прощу до Зарваниці

“Матері в молитві” йдуть на прощу до Зарваниці

502

З 24-го до 26-го травня в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться проща представників руху "Матері в молитві". Серця багатьох матерів переповненні тривогою за майбутнє своїх дітей. Як вберегти їх від бід та небезпек, які переслідують на кожному кроці? Є вірний і дуже надійний спосіб – це молитва, кажуть представники Руху "Матері в молитві". Тому аби помолитися за свої дітей і не тільки, приступити до Чудотворної ікони матері Божої Зарваницької, представники Руху зберуться на прощі в Зарваниці.

Понад 4 тисячі матерів Тернопільщини об'єднує 130 спільнот Руху "Матері в молитві". В 1995 році в Англії матері, які виявили потребу не лише матеріальної, але й духовної опіки своїм дітям, почали збиратися у невеликі спільноти. Під час молитви вони збагнули: Ісус хоче, щоб усі матері доручили Йому опікуватися своїми дітьми, віддали Йому свій материнський біль, щоб він благословив дітей. Так утворився Рух "Матері в молитві", який наразі існує у 80 країнах світу.

Отець Олег Харишин, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ: "Чим цікавою є та спільнота, вона об'єднує жінок, які ставлять собі дуже важливу ціль у своєму духовному житті – щиро молитися за майбутнє своїх дітей, за майбутнє нашої держави, за всі намірення. Ця спільнота є дуже динамічної і живою, вона розвивається і є дуже активною. Дуже багато важливих справ в першу чергу через молитву вони реалізують в нашій церкві".

24-26 травня учасниці руху "Матері в молитві" братимуть участь у прощі в Зарваниці. Йтимуть до Марійського духовного центру пішки. Люди долатимуть 52 кілометри аби спільно помолитися, приступити до чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, напитися святої води та пережити покликання до материнства.

Отець Олег Харишин, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ: "Всі бажаючі матері запрошуються на цю духовну прощу. Хай Господь через це паломництво кожному дасть прощеня гріхів, очищення і духовне обновлення".

На прощу до Зарваниці паломники вирушать в п'ятницю, 24 травня від храму святого Пантелеймона, що на вулиці Бережанська, 3 у Тернополі. Там о 7 ранку відбудеться Свята Літургія, о 8:45 сформують колони і вирушать у духовну мандрівку.