додому Головні Матч між національними жіночими футбольними збірними України та Угорщини відбувся у Тернополі

Матч між національними жіночими футбольними збірними України та Угорщини відбувся у Тернополі

1022

Матч між національними жіночими футбольними збірними України та Угорщини відбувся на центральному стадіоні Тернополя. Перемогу із рахунком 2:0 здобули українки, на радість більш як шести тисячам вболівальників, які прийшли підтримати рідну команду.

Матч між Україною та Угорщиною був заключним у груповому етапі кваліфікаційного турніру на жіночий Чемпіонат світу 2019 року. При цьому суперниці вплинути на своє становище у групі вже не могли. Українки посідали непрохідну третю сходинку, й зачепитися за друге місце шансів не мали. Угорщина також на чемпіонат не потрапляла і можливість змінити свою, четверту позицію в групі, також не мала, навіть в разі перемоги. Втім команди вийшли на поле центрального стадіону Тернополя не відбувати номер, а демонструвати результат. На радість українським вболівальникам краще це вдалося збірній України.

Надійна гра у захисті та вправність голкіперші, а також атакувальні спроби принесли результат уже на 26-й хвилині. Чергову подачу із кутового у штрафний майданчик угорок успішно замкнула Дарія Кравець та вивела свою команду вперед. Вдруге українки забили також після стандарту. Скидку отриману після розіграшу штрафного прицільним ударом завершила Апанащенко. Рахунок 2 :0, як виявилося згодом виявився остаточним у цьому матчі, то ж фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу національної збірної України.