Головна спорт Матч ФК “Тернопіль” та “Енергії” не відбудеться

Матч ФК “Тернопіль” та “Енергії” не відбудеться

380

Матч ФК "Тернопіль" та "Енергії" із Нової Каховки не відбудеться. Команди у 21-у турі ІІ ліги чемпіонату України з футболу мали зустрітись на центральному стадіоні Тернополя у п'ятницю, 8 листопада, о 18 годині. Втім напередодні матчу ФК "Тернопіль" отримав листа від суперника, що на гру у наше місто новокаховці не приїдуть через фінансові труднощі.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Ми готовилися до цієї гри. Хотіли після "Ворскли" щоби і побачити скільки людей прийде, готовились щоб лицем в грязь не вдаритись. Тому що ви знаєте сьогодні яка команда амбіційна. Десь трохи фінансові проблеми, але такого, що вони не приїдуть, ми не могли подумати. Прийшов лист на федерацію футболу, прийшов лист на наш клуб, що в зв'язку з фінансовими труднощами, команда на матч не приїде. Це не говорить про то, що вони знімаються, а просто на цей матч".

Таким чином ФК "Тернопіль" чекає на констатацію технічної перемоги 3:0 та зарахування трьох очок в актив команди. Оминаючи гру із "Енергією" з Нової Каховки, муніципали Тернополя зосереджуються на тренуваннях.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Чи прийде на користь, то я скажу одно: думка двойна. По-перше, з одної сторони, добре що нема, бо ми уставші. Ви бачите, в нас і студентські ліги, зараз ми в Чернівцях іграли і "Ворскла" багато в нас сил забрала. І зараз знову, в вівторок ми виїжджаємо на студентську лігу в місто Київ, граємо з університетом  і готуємся до команди "Гірник". Ну, скажу, щоб ми знали чи на пользу буде, то покаже результат з "Гірником", як ми там зіграємо і що воно буде".

З "Гірником" із Кривого Рогу, який також є одним з лідерів другої ліги, ФК "Тернопіль" зіграє на виїзді, в суботу, шістнадцятого листопада.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here