додому Новини Машинки для стрижки Philips – виняткова якість та надійність

Машинки для стрижки Philips – виняткова якість та надійність

546

Відомий у всьому світі виробник Philips випускає безліч інструментів і техніки, а машинки для стрижки не є винятком. З їх допомогою можна підстригатися, надавати кучерям певної форми, а також працювати з вусами, бородою і навіть бровами. Після випробування цього продукту тести показали, що навіть за тривалого використання жодного дискомфорту, проблем чи обмежень не виникне.

У виробництві застосовуються високоякісні та сертифіковані матеріали. Пластикові чи титанові насадки міцні та довговічні. Ознайомитися з такою технікою можна тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/trimmery_philips.html, де є різноманітність моделей. Вони мають детальний опис, технічні параметри та фото для оцінки. На кожну модель надається гарантія.

Різновиди машинок

Залежно від встановленого двигуна розрізняють два види пристроїв:

  1. Вібраційні. Їхня межа потужності не перевищує 8-15 Вт, відповідно можна працювати без зупинки протягом 20 хвилин. У них низька вартість та зносостійкість, тому вважаються довговічними та практичними у використанні;
  2. Роторні. Потужність від 15 до 45 Вт, але бувають моделі на 60 Вт. Усередині передбачено захист від перегріву, а низький рівень шуму та вібрації створює комфортні умови для роботи.

Джерело живлення також буває різним і за цим параметром машинки для стрижки бувають наступних видів:

  • мережеві;
  • акумуляторні;
  • комбіновані.

Популярністю користуються прості мережеві моделі, які можна використовувати тривалий час. Через високу потужність вони продуктивні та стабільні. Акумуляторні пристрої зручні за рахунок своєї автономності та відсутності шнура. Комбіновані моделі можна використовувати як стаціонарно, так і брати із собою кудись на виїзд.

Модельний ряд машинок

Фірмові серії полегшують вибір ідеального варіанту. На вибір є три варіанти:

  1. Series 3000. Моделі цієї серії працюють від мережі або від акумулятора (близько 40 хвилин при зарядці 8 годин). Покращена технологія DualCut забезпечує зносостійкість та стабільність. На вибір є 13 установок у межах від 0,5 до 23 мм;
  2. Series 5000. Міцний сталевий корпус і такі ж відмінної якості різальні матеріали. Леза виготовлені з міцного титану, що створює якісний результат. Установки у кількості 24 одиниці з кроком 1 мм;
  3. Series 7000. Сенсорне цифрове керування та дисплей з потрібною інформацією. На вибір є 41 установка в межах кроків від 0,5 до 42 мм.

Завжди є можливість зробити вибір під свої запити, уподобання та бюджет на покупку.