Головна Новини Маршрут всесвітнього бігу заради гармонії сьогодні проходить Тернопільщиною

Маршрут всесвітнього бігу заради гармонії сьогодні проходить Тернопільщиною

359

vlcsnap-2014-09-04-18h58m42s81Маршрут всесвітнього бігу заради гармонії сьогодні проходить Тернопільщиною. Біговий марафон, який об’єднує людей проводиться одночасно по всій планеті. Сьогодні європейська команда бігунів на маршруті зі стартом у Лісабоні та фінішем у Бєлграді мала зупинку на театральному майдані Тернополя.

Всесвітній біг заради гармонії започаткували 27 років тому як спосіб єднання людей. Проект цей жодного разу не пов’язав себе із політикою чи комерцією. Усі його учасники – звичайні люди, які взяли відпустки й вирішили стати частиною цього марафону. Цьогоріч, ще 20 лютого, Європейська команда координатор Всесвітнього бігу заради гармонії стартувала із Португалії, маючи на меті пробігти через сорок три країни Європи.

– Основна мета естафети об’єднати людей таким чином, щоби люди відчули у своєму маленькому світі де вони живуть, вдома, в школі, на роботі, в місті, в селі, побачивши наш марафон, відчули прагнення жити в мирі і відчули єднання із усіма людьми. Ми є міжнародною командою волонтерів, і в даний час тут ми маємо бігунів із 15 країн світу, – розповів австрієць, координатор Всесвітнього бігу заради гармонії у Європі Діпаваджіан Реннер.

В Україні марафон почався із Ужгорода. Відтоді до європейської команди, дорогою до Тернополя, приєдналося ще 17 українців.


– І з Донецька і з Луганської області, із Дніпропетровська, із Одеси, із Шостки на Сумщині, із Чернігова, із Києва, із Рівного, із Тернополя, із Бережан, зі Львова.. І таким чином ми також об’єднуємо країну. Люди біжать, особливо із інших регіонів і дивляться на культуру, яка тут є, як тут люди зустрічають. Вони спілкуються, – пояснив організатор Всесвітнього бігу заради гармонії в Україні  Євген Фурс.

У Тернополі учасників Всесвітнього бігу заради гармонії, які за прикладом олімпійців символом свого марафону обрали вогонь, зустріли місцеві представники влади і спорту, а також тернопільські школярі, кожен з яких зміг потримати в руках факел із символічним полум’ям.

– Це дуже символічний знак. Люди мають вогонь у серцях, тому це дуже важливий символ для миру, який, знаєте, використовується з давніх часів на олімпіадах. Люди бачать його, можуть потримати цей факел і в цьому дуже сильний символізм єднання, тим більше що це подобається людям, особливо дітям, – каже Діпаваджіан  Реннер.

З Тернополя учасники марафону вирушать до Микулинець та Теребовлі, де заночують, далі у напрямку Чернівців, де й завершиться український етап пробігу. Фініш у європейської команди Всесвітнього бігу заради гармонії запланований на 7 жовтня у столиці Сербії – Бєлграді. Схожі марафони, каже Діпаваджан Реннер, нині тривають у Північній і Південній Америках, у Африці, Азії та Австралії і це також уособлює прагнення до єдності, гармонії й миру в усіх людей на Землі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here