додому Новини Марш минулого і сьогодення під назвою «Волю в’язням режиму» відбудеться у Тернополі

Марш минулого і сьогодення під назвою «Волю в’язням режиму» відбудеться у Тернополі

588

vlcsnap-2016-01-28-15h02m28s296Завтра у Тернополі пройде смолоскипна хода. Марш минулого і сьогодення  під назвою «Волю в’язням режиму» відбудеться у Тернополі 29 січня. Всеукраїнську акцію на підтримку політв’язнів приурочили до дня Героїв Крут. Розпочнеться дійство о 17 годині з Театрального майдану міста, далі колона з прапорами та смолоскипами рушить до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, де активісти виголосять свою підтримку політичних в’язнів сьогодення.

Не вперше 29 січня у Тернополі пройде марш, приурочений Героям Крут. Цьогоріч активісти не лише згадають історію, а й виявлять свою позицію щодо політичних в’язнів сьогодення. Смолоскипна хода пройде під гаслом «Волю в’язням режиму». Організатор акції Назар Сарабун каже, що абсурдно, коли бійці повертаються зі Сходу і потрапляють за грати. Дійство розпочнеться о сімнадцятій годині на площі міста і пройде за маршрутом: вулиця Сомії Крушельницької, Богдана Лепкого, Руська та закінчиться на вулиці Валовій біля Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

– Організовується марш на підтримку політв’язнів. Він є Всеукраїнський, долучилася 21 область. Тут в Тернополі підтримали: цивільний корпус “Азов”, “Молодіжний націоналістичний конгрес”, “Самооборона майдану”, “Автомайдан”, волонтери. Сподіваємося, що “Свобода” ще долучиться. Зараз вже на шляху вирішення до того. Основною метою є показати, що у Тернополі є патріотичні організації, які готові працювати на благо країни, і яким не байдужа доля тих політв’язнів, яких ми зараз маємо, – говорить керівник тернопільського “Правого сектору” Назар Сарабун.

За останній рік в Україні з’явилось більше двохсот політичних в’язнів. Здебільшого – це добровольці, що воювали неофіційно. У Тернопільській області політично засуджених немає. Та місцеві активісти відстоюють права засуджених бійців АТО. Закликають і однодумців підтримати акцію «Волю в’язням режиму».