Головна суспільство Маркувати російські товари вирішили на сесії тернопільської міської ради

Маркувати російські товари вирішили на сесії тернопільської міської ради

294

Рішення про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника прийняли депутати на черговій сесії міської ради. Фактично це означає спеціальне маркування продуктів російського виробництва та відведення їм у магазинах спеціальних місць, щоб тернополяни бойкотом цієї продукції висловлювали свою громадську позицію.

У рішенні зазначено, що закладам торгівлі і побуту рекомендовано здійснювати розміщення товарів російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації.

Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок та табличок закладів торгівлі Тернополя буде управління муніципальної поліції. Також, згідно рішення буде розміщена соціальна реклама, яка закликатиме тернополян та гостей міста підтримати українського виробника та бойкотувати російські товари.

Також на сесій міський голова звернувся до депутатського корпусу та усіх присутніх із промовою, у якій закликав українців бути пильними, виявляти, перешкоджати і протидіяти прислужникам російської фашистської п'ятої колони.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here