додому Новини Маркувати не лише російські, а й українські товари, закликають у Тернополі

Маркувати не лише російські, а й українські товари, закликають у Тернополі

493

000bojkot_r_tovarivПатріотично маркувати продукцію місцевих виробників, аби їх було легше розрізнити та популяризувати, просить заклади торгівлі управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Профільне управління зазначає, що у такий буремний час необхідно зосередитись на підтримці українських товаровиробників. Це вимагає комплексної та системної роботи. Патріотично налаштовані споживачі обирають продукцію українських виробників, і тому ми маємо унікальну можливість: народний патріотизм направити в конструктивне русло економічної політики. Українські споживачі – є єдиним надійним інвестором української економіки, тому залучення коштів українських споживачів є найбільш ефективним і малозатратним механізмом стимулювання розвитку виробництва в складних умовах сьогодення.

Тому, пропонує об’єднати зусилля та розпочати інформаційну компанію на підтримку патріотично налаштованих українських товаровиробників. Головним гаслом має стати «Маємо за честь виробляти Українське, пропонувати Українське та купувати Українське».

Також, управління звертає увагу керівників закладів торгівлі та побуту на рекомендацію аби ті реалізовували товари російського виробництва з поміткою для покупця із зазначенням країни виробника та прапора Російської Федерації, відповідно до рішення міської ради.

Довідка: при виявленні фактів ігнорування маркування продукції російського виробництва в торговельній мережі міста повідомляти управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів за тел. 40-41-39, управління муніципальної поліції за тел. 40-41-68 та на гарячу лінію Тернопільської міської ради 15-80.