Головна Новини Марку, випущену з нагоди Дня народження Кирила Студинского, погасили в Тернополі

Марку, випущену з нагоди Дня народження Кирила Студинского, погасили в Тернополі

772

4 жовтня – 150 років від дня народження відомого львівського вченого Кирила Студинського. З цієї нагоди у стінах Тернопільського обласного краєзнавчого музею відбулося урочисте погашення марки випущеної з нагоди ювілейної дати.

Дослідницький діапазон філолога га громадського діяча Кирила Студинського охоплював загальне мовознавство, слов’янську філологію, українську літературу, історію національного руху, взаємин із поляками та чехами, історію і філософію християнства та патрологію Церкви.

Внучатий племінник Кирила Студинського про все це з дідусевих розповідей чув, літературознавець був всебічно обдарований.

– Він із гімназистами практикували в літі мандрівки по Україні. Він був завжди ініціатором, вони їхали на конях, або йшли на піхоті, в селах ставили вистави, робили концерти, – каже внучатий племінник Кирила Студинського Володимир Слюзар.

З нагоди 150 річчя з дня народження Кирила Студинського, українського філолога-славіста, літературознавця, письменника та громадського діяча у стінах Тернопільського обласного краєзнавчого музею відбулося урочисте погашення марки. За словами філателіста Юрія Ковалькова, всі ті, хто колекціонують марки нобелівської тематики, мусять мати у своїй колекції і конверт із зображенням Кирила Студинського.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here