![TV4! ^_^ .3774.MXF_snapshot_00.00.377](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/TV4-^_^-.3774.MXF_snapshot_00.00.377-640x360.jpg)
“Моя нескорена Україна в обіймах світу”. Студенти Тернопільського Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола беруть участь в благодійні програмі “Діти та мистецтво для України”, яка спрямована на підтримку талановитих дітей і молоді, продовження їхньої мистецької освіти у період війни та оперативне задоволення гуманітарних потреб вихованців мистецьких та освітніх закладів, в тому числі із тимчасово окупованих територій. Картини юних учасників з Тернополя презентували на виставці «100 картин дітей незламної України», яка відкрилася 24 лютого у Великобританії.
Більше у сюжеті.