Головна Новини Малозабезпечені сім’ї зустрілися з чиновниками управління соціальної політики Тернополя

Малозабезпечені сім’ї зустрілися з чиновниками управління соціальної політики Тернополя

638

vlcsnap-2016-01-22-16h34m15s527Малозабезпечені сім’ї зустрілися з чиновниками управління соціальної політики Тернополя. В коридорі установи вишикувалась чимала черга людей, які доводили  представникам комісії з призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що саме їхній сім’ї потрібна допомога. Комісія у Тернополі працює за рішенням міськвиконкому.

– Я з чоловіком розлучена, аліментів від нього не отримую, тому що він непрацездатний, не працює на разі. Але оскільки двоє дітей шкільного віку, то тієї зарплати, яку я отримую, недостатньо для нормального харчування, проживання і облаштовування побуту, – розповідає претендуюча на соціальну допомогу Ірина.

– А яку суму очікуєте почути?

– Будь-яку. Тобто, будь-яка сума допомоги влаштовує, тому що наразі, з теперішніми можливостями і цінами, досить важко.

Члени комісії, стверджують, розглядають звернення сімей у складі яких троє і більше дітей, якщо один із членів сімї інвалід чи перебуває на тривалому лікарняному. Загалом, поступає більше пятдесяти звернень і 90% з них отримують соціальну допомогу, запевняє заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Інеса Паничева.

– Сума дуже індивідуальна, тому що вона розраховується від прожиткового мінімуму, від сукупного доходу сім’ї, від прожиткового мінімуму, який встановлений для сім’ї, тому розмір є абсолютно різний. Але допомога не повинна перевищувати, власне, прожитковий мінімум для сім’ї, – каже заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тернополя Інеса Паничева.

Коментарі

1 коментар

  1. Звичайно ж жінка не задоволена роботою соцзахисту, адже установою керує Володимир Сулима – розпусник з кримінальним минулим та фіктивним дипломом…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here