![ebde571daf36ba3398a8227b28d2c265](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/ebde571daf36ba3398a8227b28d2c265-640x853.jpg)
У Гримайлові показали роботи учасників конкурсу дитячого малюнка «Вільна… Незламна… Прекрасна… Моя Україна!».
Конкурс відбувся під егідою Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.
Діти присвятили малюнки воїнам, зобразили Україну як незнищенного птаха фенікса, показували, які заходи сонця будуть у звільненому Криму
На обласному рівні призові місця зайняли Корба Вероніка та Гонта Олександра з Гримайлова, Кримець Анна та Кшинова Віталіна з Раштівецької гімназії, Бойко Анастасія з Товстенської гімназії.
“Щира подяка всім учасникам конкурсу за прикладенні зусилля, за активність, оригінальність, творчість! Сама участь – це вже досягнення! Бережіть свій чарівний внутрішній світ, розкривайте здібності, таланти, втілюйте барвисті задуми.” – прокоментували досягнення учнів педагоги.