додому Новини Малюють на перемогу: тернопільська волонтерка Лілія Пацалюк розписує гільзи та тубуси

Малюють на перемогу: тернопільська волонтерка Лілія Пацалюк розписує гільзи та тубуси

578
Малюють на перемогу. Тернопільська волонтерка Лілія Пацалюк розписує гільзи та тубуси. До цієї справи жінка залучає охочих митців та студентів. Вже готові вироби відправляють на аукціони в Україні та за кордоном. Виручені кошти ідуть на підтримку аеророзвідки Збройних сил. Розповідає, перші свої майстер-класи з розпису гільз проводила у місцевому парку. Юлія Пацкаль розкаже більше.
Колоски, маки, патріотичні надписи та символи. Тернопільська волонтерка Лілія Пацалюк розписує гільзи та тубуси. Свої вироби жінка реалізовує на аукціонах в Україні та за кордоном. А усі виручені гроші направляє на закупівлю необхідної техніки для потреб аероророзвідки ЗСУ.

Лілія Пацалюк, волонтерка, каже: “Один з моїх лотів за кордоном продався за тисячу доларів. І наприклад, в Україні також був благодійний аукціон за підтримки військової адміністрації, де був мій шолом проданий за 150 тисяч гривень”.

До доброї справи волонтерка залучає охочих митців та студентів. Каже, перші свої майстер-класи з розпису гільз проводила у місцевому парку. А малюють зазвичай на українську тематику.

Усі розмальовані гільзи та тубуси виходять унікальні. Часу на їх розпис потрібно від двох до п’яти днів. Адже перш ніж почати роботу, потрібно підготувати основний матеріал: добре помити, висушити, заґрунтувати поверхню, нанести основний фон, і аж потім малюнок.

Готові вироби можна використовувати як сувенір, свічник, підставку для олівців, або ж вазу. У вільному продажу розписаних гільз немає.