Головна спорт Маленькі діти у Тернополі грали у великий теніс

Маленькі діти у Тернополі грали у великий теніс

847

Маленькі діти у великий теніс грали у Тернополі. На кортах педуніверситету Федерація тенісу України в Тернопільській області впреше у нашому місті проводить відкритий кубок Тернополя серед дітей віком до 10 років.

У відкритому кубку Тернополя з тенісу серед хлопців і дівчат віком до 10 років приймає участь 16 дітей. Серед них місцеві вихованці а також маленькі тенісисти із Івано-Франківська та Хмельницького.

– Я привезла сюда четверо человек, четверо девочек, а участие в соревнованиях дает детям спортивное совершенствование. Они выполняют разряды и учятся играть на счет, совершенствуются. Прерасная организация в Тернополе, первый раз мы в Тернополе на соревнованиях, мы довольны базой, встречей, – розповідає тренер з тенісу Хмельницької ДЮСШ №3 Людмила Гусєва.

Діти, окремо хлопці та дівчата, виборюватимуть відкритий кубок Тернополя із тенісу протягом трьох днів. Для когось такі змагання – перший досвід, хтось уже завдяки тенісу встиг побувати у різних містах України.

– Я займаюся тенісом 1 рік і 6 місяців, була на змаганнях в Львові, в Хмельницькому, тут, була на чемпіонаті України в Києві, в Луцьку я зайняла п'яте місце, маю 4 перших місця і одне друге одне третє, – каже учасниця відкритого кубка Тернополя з тенісу Настя.

Започаткований у Тернополі відкритий кубок міста із тенісу, який уже внесено до реєстру Федерації тенісу України, кажуть організатори турніру – це не лише можливість виявити кращих. На Тернопільщині осередок Федерації створився всього 3 роки тому і зараз першочергове завдання – залучити до занять цим видом спорту якомога більше дітей.

– В перший рік існування, на конгресі Федерації в Тернопільській області було зареєстрованих 3 дітей на всю Тернопільську область. Інші області мали там 25, 45, 35 – в нас було 3. Зараз ситуація помаленьку вирівнюється, зараз порядка 16 зареєстрованих дітей в ФТУ ми возимо на змагання. Є мета залучити як можна більше дітей. Граючих, слабограючих, сильнограючих, але ті, які замість комп'ютера і телефона вийшли на майданчик і провели активно час, – говорить заступник голови Федерації тенісу України в Тернопільській області Остап Гевко.

У майбутньому відкритий кубок Тернополя з тенісу серед дітей планують проводити щороку і розширювати кількість його учасників як із Тернополя, так і з інших міст України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here