Головна суспільство Маленька тернополянка Діана Бобрівць перемогла у конкурсі “Міні-міс і містер планети-2014”

Маленька тернополянка Діана Бобрівць перемогла у конкурсі “Міні-міс і містер планети-2014”

356

Маленька тернополянка перемогла у конкурсі "Міні міс і містер планети 2014". Діана Бобрівець здобула  титул найкрасивішої дівчинки планети. Цей конкурс нещодавно відбувся у Болгарії.

Діана Бобрівець навчається в Українській гімназії імені Івана Франка у Тернополі. Дівчинка закінчила 5 клас. Окрім звичайних занять у школі Діана займається у зразковому театрі пісні "Мікст", ходить на танці, вчиться грати на фортепіано і любить малювати. Діанка каже, перемога у конкурсі "Міні-міс планети" принесла їй багато вражень.

– Конкурс проходив у Болгарії. Там брали участь хлопчики і дівчатка з різних країн світу. Були дітки із Латвії, з України, з Болгарії, з Франції, з Південної Африки і з багатьох інших країн. Після конкурсу мене переповнюють враження, а ще в мене кожен день беруть інтерв'ю, – розповідає переможниця конкурсу  «LITTLE MISS & MISTER PLANET-2014» у Болгарії Діана Бобрівець.

Стати "Міні-міс планети" не так просто, як може здатися на перший погляд. До конкурсу Діана Бобрівець довго і наполегливо готувалася.

– Я з моєю викладачкою вокалу Лесею Теодозіївною кожного дня працювала над піснею для талант-шоу. Також я ходила в модельне агентство для того, щоби відпрацьовувати виходи на дефіле, – каже Діана Бобрівець.

Вчитель вокалу, Леся Бурміцька, каже: Діана дуже працьовита і наполегливо йшла до своєї мети. Вона здивувала журі конкурсу своїм співом, вродою, артистичністю, позитивом, впевненістю і розумом.

– Працювали і над технікою голосу, працювали над сценічним образом,  над хореографією, старалися працювати дуже ретельно для того, щоб перемогти. Нам це вдалося, бо коли Діана виступала, потім спілкувалися з членами журі, вони казали, що у них мурашки йшли по тілу, а це говорить про те, що рівень виконання був дуже, дуже високий і я від цього дуже тішуся, – каже керівник зразкового театру пісні "Мікст" ЦТДЮ Леся Бурміцька.

"Міні міс і містер планети" – це не перший міжнародний конкурс, в якому Діана Бобрівець бере участь. Минулого року вона завоювала титул «Міні міс Слов’яночка-2013»  на міжнародному конкурсі в Туреччині. Серед досягнень Діани також конкурси "Кришталеві грона", "Кришталевий жайвір" і багато інших.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here